Autor:

ZWAR2002

Utworzono:

30.01.2016

Dnia 30.01.2016 o godzinie 13:00 rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Naszym przeciwnikiem była drużyna Huraganu Wołomin.
W pierwszej części spotkania obydwie drużyny wskazywały chęć ustalenia w Wołominie, wyniku na swoją korzyść. Mecz przebiegał płynnie, atak za atak, lecz lepszą skutecznością w zdobywaniu goli okazała sie drużyna gospodarzy, która ustaliła wynik pierwszej połowy na 2:0.
W drugiej połowie nasi zawodnicy, zaczeli wkładać wiecej serca i ambicji w gre, czego efektem były zdobywane gole. W 45 min strzałem z okolic koła środkowego boiska tuż pod poprzeczkę bramki Huraganu, Łukasz Rodak zdobywa bramkę kontaktową. Na kolejną bramkę zawodnicy Zwaru nie kazali długo czekać i już w 49 min wyrównuje Maksym Wieczorek, silnym strzałem z rzutu wolnego. Druga część spotkania zdecydowanie lepsza w wykonaniu piłkarzy Zwaru, nie odstawiali nogi, walczyli ambitnie do końca, czego efektem była bramka ustanawiająca wynik tego spotkania na 2:3. Zwycięską bramkę po odbiorze zdobywa w 65 min Maciej Kruszewski. Drużyna Huraganu nie odpuszczała przez cały mecz dzieki czemu nasz bramkarz Paweł Szajewski, mógł zaliczyć kilka świetnych interwencji.

Mecz walki i gry do końca zawodników ZWARU WARSZAWA.